+90 212 436 28 28

Sosyal Medyada Biz}

Talep Formu
Ürün, hizmet veya sorularınız için aşağıda bulunan Talep Formu'na tıklayarak form üzerinden bizlerle iletişim kurabilir fiyat teklifi alabilirsiniz .
Talep Formu

Hakkımızda

Emrinize Amadeyiz!
Türkiye'nin reklam ve tasarım sektöründe Amade Reklam Hizmetleri olarak 2006 yılından itibaren emin adımlarla ilerleyen firmamız, geniş ürün portföyü ve saygın referanslarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir .
Uzun yıllar boyunca açık hava reklamcılık konusunda profesyonel anlamda hizmet veren şirketimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, çeşitli önerileri ve farklı görüşleri de baz alarak, estetik ve profesyonelliği birleştirerek üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Bu zamana kadar yapmış olduğumuz her işte, reklamını çeşitli afişler ve tabelalar ile tasarlamış olduğumuz kurumları, ilgi çekici yöntemlerle tanıtmayı başardık ve bunun vermiş olduğu mutluluk ile çalışmalarımıza, alanında uzman kadromuz ile hız kesmeden devam ettik. Işıklı tabela, pleksi tabela, uyarı levhaları, paslanmaz krom tabela, avm stand, araç giydirme, eczane tabelası ve totem tabela gibi ticaret piyasasında reklamı yapılmak istenilen ürünlerin ve şirketlerin tanıtımlarını en ilgi çekici görsellerle tasarlayarak, ortaya çıkardığımız sonuçlar ile hayal edilemeyecek kadar güzel tasarımlarımız eşliğinde hedef kitlelerinizi etkilemeyi başardık.

Sizlerde kaliteli ve profesyonel bir iş beklentisindeyseniz, uzman kadromuzun son derece estetik görüşleri ile tasarladıkları açık hava reklam modelleri, araç giydirme işlemleri, levha modellerine ve avm standlarına web sayfamızdan göz atabilir, dilediğiniz tasarımı kafanızda tasarlayarak bizlere iletebilirsiniz. En hızlı ve en kusursuz ortaya koyduğumuz işler ile sizlerde vermiş olduğumuz bu tür işlemlerden oldukça memnun kalacak, ürünlerinizin reklamlarını yaparak markanızı globalleştireceksiniz. Alanında uzun yıllar boyunca marka olan ve yaptığı her işte %100 memnuniyet sağlayan şirketimiz sizlere hizmet vermenin mutluluğu ile her yıl kendisini yenilemekte ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak için yeniliklere açık bir vizyon ile aldığı işleri kusursuz olarak teslim etmektedir. Her türlü dijital baskı, tabela tasarımı ve levha tasarımları için bizlerle iletişime geçebilir, memnun kalacağınız hizmetlerimizden sizlerde yararlanabilirsiniz.Unutmayınız ki yaşadığınız şehirde imzanızı tasarlanan kusursuz tabelalar ile atacak, özgün tasarımlarımızdan oldukça memnun kalacaksınız.

Amade Reklam müşterilerine verdiği hizmetleri referans kabul ederek ekonomik süratli kaliteli ve zamanından önce teslim ayrıcalığını sunmaktadır.

Amade Reklam Olarak Hedeflerimiz ve Prensiplerimiz;

tick_circle Güvenilirlik,

 Yüksek sorumluluk duygusu,

 Deneyim,

 Kalite bilinci,

 Sürekli gelişim inancı,

 İş ahlakına bağlılık,

 Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.