trende

Araç Kaplama

Araç Kaplama
05.10.2020
436
Araç Kaplama?

Araç Kaplama

Reklam çeşitlerinin en çok tercih edilenlerinden biri olan araç kaplama ile firmanızın adını geniş bir kitleye duyurabilirsiniz. Araç giydirme olarak da bilinen bu işlem kullanıcılar tarafından başarılı sonuçlar alınan seçeneklerdendir. Aracın ilgili firmanın adı ve kendisini yansıtacak özellikleri bir araç üzerine kaplanmaktadır. Bu işlem sayesinde firmanız için çalışmakta olan araçlar ayırt edilebilir bir özellik kazanır. Tasarımı oldukça önemli olan bu işlemin dikkat çekici bir formda olması gerekir. Canlı renkler kullanılan kaplama açık ve net şekilde okunabilecek bir punto ile yazılara yer verir. Bu sayede reklamınız ulaştığı kitleyi artıracaktır.

Araç Kaplama Yapılırken Dikkat Edilecek Hususlar


Başarılı bir reklamın anahtar noktası uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmesidir. Bu ekip müşterinin ihtiyaçlarını iyi bir şekilde çözümlemeyi bilir. Ardından başarıyla bu ihtiyaçlarını karşılayarak iyi bir tasarıma imza atar. Kaliteli malzemeler ile tamamladığı iş uzun ömürlü ve başarılı sonuçlar verir. İşinde uzman bir kişinin gerçekleştirmesi gereken bu işlemlerden birisi de araç kaplama olarak nitelendirilmektedir. Ekibimiz 4 yıllık uzman tecrübesi ile birçok kategoride araç kaplama işi yapmıştır. Müşteri memnuniyeti noktasında tam puan alan bu uygulamalar kalitesinden ödün vermemektedir.

Araç Kaplama İşlemi Nasıl Yapılır?

İşlem birçok adımdan oluşmakla birlikte küçük bir ayrıntı istediğiniz sonucu vermeyebilir. Emin ellerde yapılması gereken araç kaplama işi öncelikle uygulanacak aracın temizlenmesi ile başlar. Araç temizleme işlemi bunun için özel olarak kullanılan ekipmanlarla gerçekleştirilir. Araç temizleme solüsyonu ve özel folyolar uzman personel tarafından araca uygulanır. En ufak bir kir ve ıslaklık olması halinde hava baloncukları kalabilmektedir. Büyük hava baloncukları hoş bir görüntü vermemekle birlikte ileride açılarak kaplamanın delinmesine yol açabilir. Büyük delikler olması firmanızın tanıtımı için iyi bir izlenim olmayacaktır. Sıvama işlemleri le giderilecek hatalar ve sabitleme ardından kaplama yapıştırılır. Son olarak ispirto ile silinen aracın kaplama işlemi tamamlanır. Özetle bu şekilde yapılan işlem ince bir işçilik istemektedir. Amade Reklam Ajansı olarak araç kaplama ve daha birçok konuda hizmet vermekteyiz. Siz de uzman ekibimizle iletişime geçerek ürün ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu

Hata: İletişim formu bulunamadı.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hüseyin KARACA
Hüseyin KARACA
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabiliriz?