+90 212 436 28 28

Sosyal Medyada Biz}

Talep Formu
Ürün, hizmet veya sorularınız için aşağıda bulunan Talep Formu'na tıklayarak form üzerinden bizlerle iletişim kurabilir fiyat teklifi alabilirsiniz .
Talep Formu

Uyarı Levhası ve İş Güvenliği Levhaları

uyari-levhalari-tabelaUyarı levhaları yahut iş güvenliği levhaları olarak bildiğimiz ve aklımıza üçgen yahut altıgen biçiminde kazınan levhalar, günümüzde önemli bir yer edinmiş durumdalar.

Gerek süs için, gerekse pek çok mesele için kullanılabilen, hatırlamamız gerekenleri bizlere kolay bir şekilde hatırlatabilen ve bu yönü ile oldukça tercih edilesi olan bu uyarı levhaları, hem iş yerlerinde, hem evlerde, hem şirketlerde, hem de tehlikeli bölgelerde kullanılarak, hem farkındalığı arttırıyor hem de ortama hoş bir görünüm ve hatırlatıcılık kazandırıyor.Bunların en büyük faktörlerinden bir tanesi de elbette inşaat alanları. Özellikle kemer bağlama ritüeli, işçilerin hemen hemen her zaman unuttuğu bir ritüel ve bu kemersiz yapılan işler müfettişler geldiğinde anlaşılırsa büyük cezalar alınabiliyor. Bu yüzden, örneğin kemer takın minvalinde bir slogan ile yapıştıracağınız bir iş güvenliği levhası, sizin için biçilmiş kaftan ve şirketinizi korur nitelikte olabilecektir.

 

İş Güvenliği Levhaları Nerelerde Kullanılır

İş güvenliği levhaları, genellikle inşaat işlerinde çokça kullanılan levhalar olarak bilinirler ve bu tür levhalar farkındalığı arttırmak amacı ile, faydalı bir araç olarak da bilinmektelerdir. Üstelik, artık bunları özel bir tasarım ile kendinize yahut şirketinize uygun biçimde uygulayabilmeniz de, oldukça mantıklı bir diğer hareket olabilmektedir. Bu yönü ile uyarı levhaları ve iş güvenliği hakkındaki pek çok levha, hem işlevselliği, hem de hatırlatıcılığı ile, en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesi olmayı başardı.