+90 212 436 28 28

Sosyal Medyada Biz}

Talep Formu
Ürün, hizmet veya sorularınız için aşağıda bulunan Talep Formu'na tıklayarak form üzerinden bizlerle iletişim kurabilir fiyat teklifi alabilirsiniz .
Talep Formu

Uyarı Levhaları

Belirli zamanlarda, hayati tehlikelerin bulunduğu durumlarda ya da herhangi bir işletmedeki kuralları belirtme amacıyla sık sık uyarı levhaları kullanılmaktadır. Aslına bakıldığı zaman oldukça sık olarak görmüş olduğumuz bu tür tabelalar, insanların günlük yaşamda belirli çerçeveler dahilinde sıhhat içerisinde yaşaması için tasarlanmış en gerekli ürünlerdir. Bu nedenle oldukça dikkat çekici olarak tasarlanmalılardır ki, direk olarak görünür kılınsınlar ve insanlar bu uyarıları dikkate alabilsinler. Çeşitli firmalar aracılığı ile üretilen uyarı levhaları, büyük bir özenle, istekler doğrultusunda tasarlanarak çeşitli kurumlarda, hatta trafik işaretleri gibi günlük yaşamda sıkça gördüğümüz alanlarda kullanılmaktadır. Bunların dışında ise genel olarak kullanılan tabelalarda uluslararası standartlar uygulanarak kaliteli malzeme kullanımı ile birlikte dikkat çekici tasarımlar ortaya konularak şirket istekleri doğrultusunda talepler karşılanmaktadır.

Trafik işaretlerini belirtecek olan uyarı levhaları ise genel olarak fosforlu levhalar üzerine basılarak, gece görüşlerine açık hale getirilmelidir. Böylece aydınlatmanın olmadığı durumlarda sürücüler levhaları görerek, daha temkinli davranabilirler. Büyük binalarda kullanılan acil çıkış ve kaçış levhaları da aynen bu şekilde tasarlanarak, insanların görüşleri daha stabil hale getirilmektedir. Bu nedenle hayati önem arz eden bu tür maddelerin,  işinde uzman firmalar tarafından tasarlanması oldukça mühim bir konudur. Çünkü herhangi bir şekilde kalitesi malzeme kullanılarak tasarlanmış olan levhalar insan yaşamını tehlikeye atabilmektedir. Çeşitli işletmelerde kullanılan sigara içilmez, galoş giyiniz vb. uyarılar içeren levhalar da, işletmenin sağlık koşullarının stabil tutulması için oldukça önemlidir. Sizler de bu tür işletmelere sahipseniz ve belirli kurallar çerçevesinde insanları uyarmak ve dikkat çekmek istiyorsanız mutlaka kaliteli üretim yapan firmalar ile irtibata geçmelisiniz. Bu zamana kadar binlerce levha üretmiş olan firmamızın bu konudaki deneyimlerinde yararlanmak için, web sayfamızdan çeşitli ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.