+90 212 436 28 28

Sosyal Medyada Biz}

Talep Formu
Ürün, hizmet veya sorularınız için aşağıda bulunan Talep Formu'na tıklayarak form üzerinden bizlerle iletişim kurabilir fiyat teklifi alabilirsiniz .
Talep Formu

Totem Tabela

Totem tabelalar genellikle şehirlerarası yollarda kullanılan,büyük ve görkemli reklamlar ve afişler içeren tanıtım göstergeleridir. Belirli uzaklıktan görülebilecek ve dikkat çekecek şekilde tasarlanmaktadırlar. Genellikle petrol ofisleri ve benzincilerin yol boyunca yerlerini belli etmek amacıya kullandıkları tabela çeşitleridir. Bir direk üzerinde, büyük bir levhanın sabitlenmesi ile oluşturulmaktadır. Böylece şehirlerarası yollarda, insanların yolculukları boyunca gördükleri reklamları hafızalarına kazıyarak, alışveriş esnasında algıda seçici olarak tanıtılan ürünleri satın alması sağlanmaktadır. Aynı zamanda büyük Totem Tabela ile gösterilen kurumlar insanların bilinç altında yer edinerek, ihtiyaç durumunda müşteri olmalarını  sağlayarak, şirketlere daha çok kazanç getirisi sağlamak konusunda oldukça güzel bir yöntem olarak kendisini göstermektedir. Son zamanlarda kalitesiz üretim yapan şirketler tarafından satılmak istenilen küçük tabelalarda Totem Tabela şekillerindendir gibi bir algı söz konusudur. Ancak bu oldukça yanlış bir düşüncedir. Genel olarak büyük ve gösterişli olan tabela modellerine totem denilmektedir.

Totem tabelalar ile reklam yapmak ve konumlarını belirtmek isteyen şirketlerin bilincinde olması gereken bir diğer konu ise bu tür tabelaların, genellikle ışıklı ve ışıksız olarak iki tür çeşidi olduğunu bilmeleridir. Işıklı Totem Tabela, reklamın yapılacak olan ürün ya da kurumun yanıp sönen ışıklar ile görünür kılınmasını sağlamaktadır. Böylece gece gerçekleşen yolcuklarda da ışıkla yapılmış olan isimlendirmeler insanların hafızalarında yer edinebilmektedir. Bu nedenle ışıklı tabelalar, bir hayli etkileyici reklam formatlarından birisidir denilebilir. Ancak bütçe açısında daha uygun bir çeşit düşünüyorsanız ışıksız olarak tasarlanan tabelalarda ilgi çekici formatlarda tasarlanabilmektedir.  Totem tabelalara duyulan her türlü ihtiyaçlarınız için firmamızın uzman kadrosunun engin bilgilerinden yararlanabilirsiniz.  Böylece markanız yol boyunca bir çok kişi tarafından görünür hale getirilerek, ürünleriniz daha ilgi çekici kılınarak satış aşamasında büyük kazançlar elde edebilirsiniz.