trende

Totem Tabela Örnekleri

Totem Tabela Örnekleri
13.12.2020
374
Totem tabela modeli ve fiyatı

Totem Tabela

Fark yaratan, dikkat çekici, kaliteli ve uygun maliyetli totem tabela hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Totem Tabela Nedir?

Totem tabela çeşitleri, büyük ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Dış mekânlarda şirketlerin kendilerini tanıtmaları için oldukça etkilidir.

İnsanlarda merak duygusunu uyandıran bu tür tabelalar, genellikle şehirden uzakta, yol kenarlarında konumlandırılmaktadır. Bu tabelalar “yol tabelası” olarak da isimlendirilmekte ve sıklıkla petrol istasyonları ve AVM’lerde kullanılmaktadır.

Totem Tabela Nasıl Yapılır?

Totem tabela, gövde ve kaset bölümlerinden oluşmaktadır. Genellikle bir bütün gibi görünmesine rağmen birbirinden bağımsız parçalar halinde bulunur.

Uzun ömürlü olması için montajın dikkatle yapılması büyük önem taşır. Yalnızca boru ve kaset bölümlerine işlem yapılabilmektedir. Hava şartlarına karşı dayanıklı olabilmesi için seçilen malzemeler kaliteli olmalıdır.

Işıklı veya ışıksız kullanılabilen totem tabelalar, farklı tasarım seçenekleriyle müşterilerin dikkatini çekmektedir. Genellikle totem tabela, yüksek çelik boruların üstüne kutu kasetin oturtulmasıyla oluşmaktadır.

Firmaların ve kurumsal binaların dikkat çekmesi ve fark edilmesi için de kullanılır. Montajın sağlıklı yapılabilmesi için tabelanın konulacağı yerin belirlenmesi ve dikkatle ölçülerin alınması önemlidir. Her türlü hava koşulunda tabelanın sağlam kalabilmesi için, yere beton dökülür. Bazen de sabit tutabilecek malzemelerle tabela desteklenmektedir. Totem tabela ölçüleri ihtiyaca ve isteğe bağlı olarak değişmektedir.

Totem Tabela Fiyatları Nedir?

İnsanların dikkatini çekmek amacıyla kullanılan totem tabela, herkesin idrak edebileceği şekilde anlaşılır ve dikkat çekici olmalıdır. Bu tabelaların yapımı oldukça zor olduğu için uzmanlık gerektirmektedir. Totem tabela fiyatları ihtiyaç duyulan tabelanın özelliklerine bağlı olarak  yükseklik, montaj yeri zorluğu, ışıklı mı? Işıksız mı? gibi kriterler belirlemektedir. Fiyat vermek gerekirse ortalama 4.000 TL ile 20.000 TL arası farklılık göstermektedir.

Deneyimli kadromuz ve ekonomik fiyatlarımız ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Ayrıntılı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Totem Tabela Modellerini Sizler İçin Listeledik

Ürün Sipariş Formu

Hata: İletişim formu bulunamadı.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hüseyin KARACA
Hüseyin KARACA
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabiliriz?