+90 212 436 28 28

Sosyal Medyada Biz}

Talep Formu
Ürün, hizmet veya sorularınız için aşağıda bulunan Talep Formu'na tıklayarak form üzerinden bizlerle iletişim kurabilir fiyat teklifi alabilirsiniz .
Talep Formu

Pleksi Tabela

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte çeşitli alanlarda gelişmeler yaşanmakta ve bu da reklam yapma ihtiyacını doğurmaktadır. Günümüzde, reklamı yapılmak istenilen çeşitli ürünlerin hedef kitleye tanıtılması için bir çok teknik ve yöntem vardır. Bunlardan en etkili ve en uygun bütçeli olan yöntem ise hiç şüphesiz ki pleksi tabela yoluyla ürünü cezbedici kılarak müşterinin hizmetine sunmak, markayı tanıtmaktır. Çünkü sürekli gelişen ve ilerleyen teknoloji sayesinde tabela yapma sektöründe oldukça hızla gelişmeler yaşanmaktadır. Buna bağlı olarak tabela çeşitlerinde ise sürekli olarak bir artış gözlemlenmektedir.  Ancak dikkat çekici ve hafızada kalıcı bir reklam yapmak için pleksi tabelalar son zamanlarda vazgeçilmez bir yöntem olmuştur.  Çünkü bu tür tabela yapımında akrilik boya kullanılması reklamın uzun ömürlü olmasını sağlamakta, aynı zaman da ürünün daha canlı ve parlak renklerler ilgi çekmesi sağlanmaktadır.

Pleksi tabela tanıtmak istediğiniz markaların ya da ürünlerin reklamını isteğe bağlı olarak iç ve dış mekanlarda yapabilmektedir. Alanında uzman ve yaptığı için bilincinde olan firmalar tarafından üretilmiş olan tabelalar, dış mekanlarda kullanıldığında hava koşullarında bağlı olarak hiç bir şekilde deforme olmazlar ve ışığı yansıtarak sürekli olarak görünür bir şekilde reklam yapma olanağı sağlarlar.  Bu nedenle eski ve anlaşılmaz bir tabela ile markanız hakkında kötü bir imaj kalması yerine, ilgi çekici ve gösterişli reklam formatına uygun olarak ürün tanıtma işlemi gerçekleştirilebilir. Bu tür ürünlerin en belirgin özelliklerinden bir diğeri de tasarladıkları sırada malzeme kalitesine önem verilerek döküm levhaların kullanılmasıdır. Böylece kusursuz bir tasarım ve görsellik ile dileğiniz markayı globalleştirme imkanı mevcut olmaktadır. Sizler de reklamlarınızı, profesyonel kadromuzdan destek alarak hedef kitlenize tanıtabilir ve daha çok satış ve buna bağlı olarak kâr oranlarınızda büyük artışlar sağlayabilirsiniz.