trende

Kompozit Cephe Kaplama

Kompozit Cephe Kaplama
05.10.2020
310

İşletmenizin tabelası için daha sanatsal çizgileri olan bir seçenek aramaktalar. Diğer tabela çeşitlerinde de aynı çizgileri bulabilmekle birlikte kompozit cephe kaplama da bu konuda kullanıcısını oldukça fazla memnun etmektedir. En çok tercih edilen çeşitlerden olan bu kaplama cephe giydirme olarak da bilinmekte. Binaların daha estetik bir görünüme kavuşabilmesi adına yapılan bu işlem reklamcılıkta da tercih edilmekte. Markanızın adının bulunduğu arka planın güçlü bir tasarımının olması alıcıların dikkatini çekmeyi başaracaktır. Bunun yanında bu kaplama yapısı sebebiyle de kullanıcısını memnun etmeyi başarmaktadır.

Kompozit Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Kompozit iki malzemenin bir araya gelerek oluşturduğu dayanıklı bütüne denmektedir. Çeşitli malzemelerin birleşimi ile gerçekleştirilebiliyor olup ikiden fazla ürün de kullanılabilir. Bununla birlikte hepsinin ortak özelliği dayanıklı bir yapı oluşturuluyor olmasıdır. Matris ve takviye malzeme eşliğinde bir arada duran bu yapı eklendiği yere sağlamlık katmakla birlikte farklı ayrıcalıklar da sunmaktadır. Kompozitin çok geniş bir alanda kullanılabilir olduğu görülmektedir. Otomotiv, inşaat, sağlık ve ulaşım teknolojileri gibi pek çok sektörde kullanıldığı görülmekle birlikte kompozit cephe kaplama son yıllarda mimari alanda olan kullanımıyla dikkat çekmektedir.

Kompozit Cephe Kaplama Özellikleri

Binalarda iç ve dış cephelerde daha estetik bir görünüm yakalamak amacıyla kullanılan kompozit cephe kaplama modern mimarinin vazgeçilmez uygulamalarından birisi olmayı başarmıştır. Alüminyum paneller ile kaliteli ve dayanıklı bir malzemeden yapılmaktadır. Hafif ve esnek olması sebebiyle kullanıcılarını memnun etmektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü oluşu sayesinde yıllarca kaplandığı cephenin şık ve kaliteli görünmesine yardımcı olmaktadır. Düzgün ve pürüzsüz yüzeyi ile hoş bir görünüm yakalamaktadır. Sunduğu geniş renk imkânı sayesinde dikkat çekici ve hareketli tasarımlar yaratılmasını sağlar. Korozyona karşı dayanıklı olması sayesinde her hava koşuluna ayak uydurur. 4 mevsim iyi görünmeye devam eder ve firmanızı yarı yolda bırakmaz. Ayrıca kolay temizlenerek yüklü bir emek gücü gerektirmez. Ayrıca yapısı itibariyle dayanıklı oluşu size bakım konusunda masraf çıkarmaz. Amade Reklam Ajansı olarak kompozit cephe kaplama işlerinizi uzman ekibimiz eşliğinde geçekleştiriyoruz. Ürün ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu

Hata: İletişim formu bulunamadı.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hüseyin KARACA
Hüseyin KARACA
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabiliriz?