+90 212 436 28 28

Sosyal Medyada Biz}

Talep Formu
Ürün, hizmet veya sorularınız için aşağıda bulunan Talep Formu'na tıklayarak form üzerinden bizlerle iletişim kurabilir fiyat teklifi alabilirsiniz .
Talep Formu

İşletmenizi daha fazla kurumsallaştırın!

İşletmenizi kurumsallaştırmak için küçük detayların önemi oldukça yüksektir! Bu konulara istinaden bir hizmet anlayışı sunabilmek ve her daim sizleri ön planda tutmak adına çalışan teknik kadromuz, %100’e kadar memnuniyetinize odaklanıyor.

 

Birbirinden kaliteli ve farklı standartlar barındıran tabela ürünlerini sunabilmek ve bir satın alma ortamı yaratmak açısından çalışan firmamız, tüm bu hizmet olanaklarını doğrudan ele alma maksadını sunmaktan da geri kalmamaktadır.

Tüm bu hizmetleri sizlere sunan firmamız, var olan tabela motiflerini olabildiğince genişletmeye devam ediyor. Böylelikle müşteri memnuniyetini sağlamak ve alternatif ürünleri de değerlendirmenize olanak tanımak bakımından çalışmaktayız. Birbirinden özel ürünleri sipariş etmek ve işletmenize uyum sağlayan ürünleri ele almak ister misiniz? Tabela ürünleriyle fark yaratmak için tercihinizi bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin!
İşletmenize özel tabela tasarımları!

İşletmenize özel tasarımları sizler için sunan ve bu sayede uzun vade de kullanım ortamları yaratan firmamız, aynı zamanda ürünleri garanti kapsamı altında tutmaktadır. Belirlediğiniz sloganlar, iletişim numaraları veya mail adresi, işletmenizin hizmetleri gibi birçok detay tabela ürünlerinden yansıtılabilir. 2017 yılına damgasını vuran yeni tabela tasarımlarını da alanımızda barındırıyor, bu alanda muhteşem hizmetler almanıza da yardımcı olmaktan geri kalmıyoruz.

Sunduğumuz bu muhteşem hizmetlerle beraber sizleri her daim ön planda tutmaktayız. Kaliteli tabela tasarımlarıylaberaber sizlere kapsamlı bir hizmet olanağı sunan ve bu sayede öncü bir noktaya çıkmanıza destekçi olan firmamız, %100’e kadar garantili olan tabela çeşitlerini hızlı ve kaliteli tarafınıza ulaştırmaktadır. Böylesi bir ürün türünü doğrudan ele almak ve var olan hizmet standartlarını değerlendirebilmeniz bakımından çalışıyor, alanının lideri konumunda yer alan firmamızdan birinci sınıf malzeme kalitesiyle oluşturulan tabela ürünlerini satın alma fırsatları tanıyoruz.

Tabela Sizin, Kurumsallığınız Bizim İşimiz

Kurumsal kimlik olarak bir çok farklı çalışmaların yanı sıra en önemli yapılması gereken önem arz eden kurumsal kimlik çalışmasının logodan sonra gelen ilk çalışma bir kurum veya işletme için tabelasıdır. Daha fazla kişiye ulaşmak ve marka bilinirliğini sağlamak bakımından tabela bir kurumun olmazsa olmaz kurumsal kimliğinin başında gelmektedir. Amade Reklam olarak tabela sürecinde keşfinden tasarıma uygulaması (Montaj) kadar tüm süreç titizlikle yapılmaktadır. Tabela tasarımlarınız gerçeğe yakın 3D Max ile gerçeğe yakın tasarım uygulaması yapılarak oluşturulan tabelanızı, dükkanınız veya ofisinizin fotoğrafları çekilerek üzerine görsel programlar sayesinde montajı yapılmış şekilde sizlere sunularak imalat için onayı alınmaktadır.
Tabela Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli!

Tabela bir kurumun veya markanın her şeyidir. Doğru şekilde yapılmayan bir tabela sizin yansıtmak istediğiniz marka imajını yansıtamayabilir. Öncelikle tabelası yapılacak markanın veya kurumun öncelikle kurumsal logosuna uygun renk seçimi yapılması gerekmektedir. Rengi seçilen tabelanın öncelikle logoya uygun şekilde kullanılacak malzemenin belirlenmesi gerekmektedir. Belirlenen malzemeler ile yapılacak tabelanın görsellik olarak hangisi daha iyi görünüm alıyorsa buna gece de dahil olmak üzere bu tasarım üzerinden gidilmelidir.
Tabela yaptırırken önceliğiniz logonuzun ve markanızı yansıtmak olmalıdır. Fazla göz yorucu yazı ve görsellerden kaçınarak markayı veya kurumu ön plana çıkarmanız sizler için daha uygun olmaktadır. Burada önemli olan bir diğer önemli konu ise yapılacak tabelanın ne kadar uzun süre aynı şekilde görselliğini koruyacak olmasıdır. Burada kullanılacak malzeme ve iç veya dış mekana uygun tasarımların belirlenmesi önem arz etmektedir. Bir diğer önemli undur ise tabela üzerinde kullanılacak font yazı karakterlerinin