+90 212 436 28 28

Sosyal Medyada Biz}

Talep Formu
Ürün, hizmet veya sorularınız için aşağıda bulunan Talep Formu'na tıklayarak form üzerinden bizlerle iletişim kurabilir fiyat teklifi alabilirsiniz .
Talep Formu

FESPA 7-10 Aralık’ta CNR Expo’da!

FESPA, 7 – 10 Aralık tarihleri arasında CNR Expo İstanbul’da yer alacak olan FESPA Eurasia etkinlik programını teyit etti.

Bu seneki ziyaretçiler FESPA’nın Türkiye ortağı ARED tarafından düzenlenecek olan İnteraktif Endüstriyel Reklam Atölyesi’nin yanı sıra, FESPA Araç Kaplama Eğitimi ve Yarışması’nı (FESPA World Wrap Masters) deneyimleyebilecekler.

ARED Endüstriyel Reklam/Tabela Atölyesi

ARED’in Endüstriyel Reklam Atölyesi (ARED Signage Demo Workshop), fuar boyunca günde dört kez, geleneksel tabela teknikleri odaklı düzenlenecek. Program içeriği:

Tabela Tasarımı, deneyimli tasarımcı (sign-maker) Hasan Gürşan tarafından sunulacak ve kağıt, metal, yağlı boya ve fırça kullanılarak geleneksel endüstriyel reklam sanatı icra edilecek. Atölye ziyaretçilerine aynı zamanda kendi kişiselleştirilmiş tabelaları da hediye edilecek.
Kutu harf üretimi, Şirvan Reklam firma sahibi Edip Şirvan; ziyaretçilere çevre dostu, geri dönüşümlü, AB kurallarına uyumlu kromdan kutu harf üretimini gösterecek.
Pleksiglas kutu harf üretimi, Cevizlibağ Reklam’dan Aydın İlkkan tarafından, ziyaretçilere fark yaratan kutu harfleri nasıl yaratabileceklerine dair ipuçları verilecek.
Aydın İlkkan daha sonra Piksel LED Atölyesini sunacak, burada da tabelacılara LED tabelaların nasıl hazırlanacağı aktarılacak.

FESPA World Wrap Masters Avrasyafespa

FESPA’nın dünyaca ünlü araç kaplama etkinliği World Wrap Masters (Araç Kaplama Yarışması), bir atölye ve kıran kırana bir yarışmayla Avrasya’ya geri dönüyor. Bu etkinlik, Hexis’in sponsorluğunda fuar süresince etkinlik devam edecek. Atölye World Wrap Masters jüri üyesi Ole Solskin Ravn’ın sunumuyla, 7 Aralık Perşembe ve 8 Aralık Cuma günlerinde gerçekleşecek. Yarışma ise 9 ve 10 Aralık tarihlerinde yapılacak.

 

7 Aralık’taki Atölye, başlangıç seviyesindeki araç kaplamacılara hitap edecek ve ziyaretçilere araç kaplamaya işine başlamak için en iyi ipuçlarını ve temel uygulama teknikleri sağlayacak. Seans esnasınca ziyaretçiler aracın bir kısmını kaplama tecrübesi edinebilecek.

 

Daha deneyimli araç kaplama meraklısı ziyaretçiler için, orta – ileri seviye atölye 8 Aralık’ta gerçekleşecek, burada da kaplama konusundaki en son teknikler ve yaklaşımlar gösterilirken, araç kaplanmasında zorlu bölgelerle nasıl başa çıkılacağı daha detaylı bir şekilde anlatılacak. Atölye çalışmasında ayrıca, araç kaplamalacıların en iyi sonuçları elde etmek için daha kısa sürede daha az vinil kullanabilecekleri ve araç kaplama işinde karlılığı arttırabilecekleri vurgulanacak.

Son iki gün, World Wrap Masters (Araç Kaplama Yarışması) düzenlenecek, final ise 10 Aralık Pazar günü gerçekleşecek. Yarışma esnasında, 16 araç kaplamacı, Wrap Master Avrasya ünvanı için, araç ve kask dahil olmak üzere çeşitli nesneleri kaplayarak birbirleriyle yarışacaklar. Kazanan bir para ödülü ve 15 – 18 Mayıs 2018 tarihleri arasında Almanya Berlin’de düzenlenecek olan FESPA 2018 Global Print Fuarındaki World Wrap Masters Final Serisinde yarışma şansını elde edecek.

 

Kaplama uzmanı ve World Wrap Masters jürisi, Ole Solskin Ravn; “World Wrap Masters Serisi her zaman için heyecan dolu bir etkinlik olmuştur ve her seri değişik becerilere, zorluklara ve fırsatlara sahne olur. FESPA Eurasia’nın ilk zamanlarından bu yana araç kaplama ve vinil pazarı, bölgesel ve küresel markaların sektöre girişiyle birlikte giderek büyüdü. FESPA Eurasia’da düzenlenecek olan atölyeler yeni başlayan araç kaplamacılarıyla çalışmak ve işlerinde en iyisi olmaları için gereken optimum teknikleri ve araçları onlara gösterebilmek adına mükemmel bir platform olacak. Yarışmanın ateşi her zaman için kalabalıkların tercihi olmuştur ve eminim ki, bu sene de farklı olmayacaktır” yorumunda bulundu.