+90 212 436 28 28

Sosyal Medyada Biz}

Talep Formu
Ürün, hizmet veya sorularınız için aşağıda bulunan Talep Formu'na tıklayarak form üzerinden bizlerle iletişim kurabilir fiyat teklifi alabilirsiniz .
Talep Formu

Diğer Tabela Modelleri

Günümüzde çeşitli kurumların bir adım daha önde olmak ve alanlarında marka olmak adına yapmaları gereken ilk uygulama hiç şüphesiz ki reklam yapmaktır. Pleksi tabela, paslanmaz krom tabela, totem tabela vb. gibi bir çok tabela çeşitleri ile reklamlar yapılabilirken, diğer tabela modelleri hakkında da bilgi sahibi olarak daha görkemli ve daha maliyetsiz ürün tanıtma fırsatı yakalamak oldukça mümkündür. Bu nedenle firmamızın web sayfasından çeşitli tabela ve reklam göstergelerine göz atabilir, istediğiniz modelin siparişini vererek en hızlı şekilde sizlerde kurumlarınızın ve ürünlerinizin tanıtımlarını yapabilirsiniz. Işıklı, gravür, fener, branda gibi  tabelalarla ile dikkat çekici bir görünüm yaratarak iş yerlerinizin daha işlek bir mekan olmasını kolayca sağlayabilirsiniz.

Bilgilendirme, ürün tanıtma, yönlendirme, gibi işlevleri bulunan ve insanlara günlük yaşamda oldukça çok faydaları bulunan tabelaların yararları saymakla bitmez. Çeşitli resimler, yazılar içeren bu tür malzemeler günlük hayatta insanlara uyuması gereken kuralları gösterdiği gibi, herhangi bir ürünü satın alırken yönlendirmede yapabilmektedir. Bu zamana kadar çeşitli hizmete ve amaca hizmet eden avm standlar, uyarı levhaları ve diğer tabela modelleri artık günlük yaşamında vazgeçilmez unsurlarından birisi olmuştur.  Hayatımızın büyük bir kısmında yer alan ve bizlere  bir çok konuda hitaplarda bulunan tabelaların, ışıklı, normal ve fosforlu olarak tasarlanmaları, dikkat çekici olmaları açısından bir hayli önemlidir. Bu nedenle çatı tabelası, paslanmaz kutu harflerinden dizayn edilmiş tabelalar ve diğer tabela modelleri firmamız tarafından özenle üretilmekte ve alıcı odaklı hitap modellerine dikkat çekerek sizlere büyük kazançlar sağlamaktadır. Sizlerde kurumlarınızın reklamını yapmak ve belirli bir kitleye hitap etmek ve sesinizi duyurmak, markanızı tanıtmak için çeşitli tabela modellerine göz atarak, reklam formatınız hakkında önemli bir adım atabilirsiniz.