+90 212 436 28 28

Sosyal Medyada Biz}

Talep Formu
Ürün, hizmet veya sorularınız için aşağıda bulunan Talep Formu'na tıklayarak form üzerinden bizlerle iletişim kurabilir fiyat teklifi alabilirsiniz .
Talep Formu

Araç Giydirme

Pazarlamak istenilen ürünlerin tanıtımı ve markaların globalleşmesini  sağlamak için en etkili yollardan birisi de hiç şüphesiz ki araç giydirme işlemidir. Şirketlerin bünyesinde barındırdıkları ürünleri çeşitli ticari araçlarda ve kendi şirket arabalarında sürekli olarak göstermesi, ürünü satın alacak kişilerin hafızalarında gerekli bilgilerin yer edinmesini sağlar.

Tıpkı televizyon reklamlarında kullanılan sloganların akılda kalması gibi, gün içerisinde sürekli kullandığımız dolmuş taksi vb. gibi araçların üzerindeki yazılarda  insanların akıllarında kalmakta ve alışveriş esnasında insanların alt belleklerinde tutmuş olduğu marka hakkında ürünün iyi olduğu algısı oluşturularak etkili bir pazarlama mekanizması oluşturulmaktadır. Bu nedenle araç giydirme işlemleri yapılırken, ilgi çekici özellikler ön planda tutularak, marka etiketlerinde kusursuz bir görünüm sağlanmalıdır.

Bu tür işlemler uygulanırken dikkat edilmesi gereken temel nokta ise reklamı yapılacak olan markanın ya da giydirilmek istenilen reklam formatının araç üzerine en kaliteli şekilde basımının yapılmasıdır. Aksi takdirde yanlış yapılan baskılar aracın üzerinde direk olarak kendisini belli eder ve algıda kötü bir izlenim bırakırlar. Araç giydirme işleminin en doğru şekilde yapılabilmesi için ilk olarak giydirilecek olan aracın ölçülerinin alınması gerekmektedir. Daha sonra ise alanında uzman olan grafikerler reklamın tasarımını sizlerinde görüşlerini dikkate alarak aracın üzerine dijital baskı formatı ile eklerler. Bu esnada giydirilmek istenilen aracın kapı kısmına özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. En ufak kayma ya da yazının birbiri ile orantılı olmaması,  pazarlanmak istenilen ürünün ya da markanın hakkında yanlış bir imaj bırakabilir.Bu durumdan kaçınmak için oranların en doğru şekilde alınması gerekmektedir. Profesyonel olarak yapılan işlemler ürün hakkında seyyar bir reklam oluşturarak, alıcının algısında güzel bir izlenim bırakabilmektedir. Sizler de reklamlarınızı firmamız aracılığı ile hedef kitlesine ulaştırabilir, alanınızda markalaşma yolunda ilk adımı atabilirsiniz.